سقف های عرشه فولادی در شیراز

آنگونه که قبلا نیز سخن رفت سقف های عرشه فولادی را در سه کلمه می توان معرفی نمود:

  • سریع‌تر
  • ایمن‌تر
  • ارزان‌تر

(برای مشاهده مزایا و معایب سقف های عرشه فولادی اینجا را ببینید.)

این سه فاکتور اساسی عمده نیرو محرکه ای است که باعث توسعه سقف های عرشه فولادی در کشور بوده است، بطوریکه روند توسعه آن در پایتخت و استانهای بزرگ با سرعت باورنکردنی انجام شده و آنگونه که انتظار می رفت در دیگر شهرها را نیز در جال توسعه است.

اطلاعات آماری در مورد میزان اقبال عمومی از این نوع سقفها موجود نیست اما آنچه در بازارکار می توان مشاهده کرد افزایش اقبال عمومی در استفاده از این نوع سقف هاست. در شیراز نیز این مورد با وجود رکودی که به گزارش کارگروه مرکز آمار ایران در صنعت ساختمان وجود دارد، رو به افزایش است. بدین معنی که با وجود کم شدن ساخت و ساز های بزرگ در کشور و شیراز، روند توسعه این نوع سقف ها همچنان بالاست.

در این میان افزایش میزان پوشش های عرشه فولادی، مجریان کاذب را نیز بدنبال داشته است. مجریانی که مجری دیگر سقف ها بوده اند و اکنون با کم شدن سفارش کار، بدنبال آپدیت کردن روند کاری و تغییر آن در مسیر توسعه هستند که با در نظر گرفتن لزوم اجرای تخصصی سقف های عرشه فولادی، گاها با اجرا های ضعیف در عرشه فولادی باعث بدنامی این سقف ها شده اند. هر از چندی شاهد این مطلب هستیم که کارفرمایی معترض به ضعف های از جمله لرزش در سقف های عرشه فولادی است و یا مواردی از این دست هستیم.

تیم مجری می بایست نه تنها در مقام یک اجرا کننده سقف، بلکه در مقام بهترین مشاور برای کارفرما باشد. تیمی که واحد فنی از دانش کافی برخوردار و واحد اجرایی تجربه اجراهای متعدد قبلی را در پرونده دار یقینا بهترین مشاور و اجرا کننده برای هر کارفرمایی خواهد بود.

جدا از مسئله اجرا، تیم فنی عرشه ورزان بی هیچ چشم داشتی آمادگی هر گونه مشاوره در مورد نقشه و اسکلت و وضعیت اجرای سقف های عرشه فولادی است.

ایام به کام

اجرای سقف عرشه فولادی در شیراز

اجرای سقف عرشه فولادی در شیراز

By | ۱۳۹۶/۳/۱۷ ۱۲:۰۲:۵۸ دی ۲۴ام, ۱۳۹۳|عرشه فولادی|

Leave A Comment